Alternatieve producten
Gerelateerde producten
Externe voorraad: 4180
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 4180 |
| Lengte: | 310 cm |
| Breedte: | 219 cm |
| Hoogte: | 10 cm |
| Gewicht: | 42 gr |
| Volume: | 678 cm³ |
| Capaciteit: | 30 vel |
| CO2e-footprint: | 432 g |
| Commerciële kleurnaam: | Zwart |
| Garantie: | 24 maand |
| Geschikt voor papierformaat: | A4 |
| Huismerk artikel: | Ja |
| Met Milieukeurmerk: | Neen |
| Soort Klemmap/ruggen: | Klemmap |
| Soort Materiaal: | Kunststof |