Gerelateerde producten
Externe voorraad: 2
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 2 |
| Lengte: | 285 cm |
| Breedte: | 151 cm |
| Hoogte: | 11 cm |
| Gewicht: | 70 gr |
| Volume: | 473 cm³ |
| CO2e-footprint: | 887 g |
| Commerciële afmetingen: | 26x15 cm |
| Commerciële kleurnaam: | Wit |
| Garantie: | 120 maand |
| Model naam: | Slim Jim Recyclestation |
| Soort onderdeel voor afvalbak: | Labelset |