Alternatieve producten
Gerelateerde producten
301402.webp)
Externe voorraad: 5
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 5 |
| Lengte: | 147 cm |
| Breedte: | 95 cm |
| Hoogte: | 21 cm |
| Gewicht: | 165 gr |
| Volume: | 293 cm³ |
| CO2e-footprint: | 668 g |
| Commerciële kleurnaam: | Staal |
| Soort bevestigingsmiddel: | Nietjes |
| Type Nietjes: | 26/6 |