Externe voorraad: 275
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 275 |
| Lengte: | 75 cm |
| Breedte: | 72 cm |
| Hoogte: | 38 cm |
| Gewicht: | 240 gr |
| Volume: | 205 cm³ |
| CO2e-footprint: | 1001 g |
| Commerciële kleurnaam: | Staal |
| Soort bevestigingsmiddel: | Nietjes |
| Type Nietjes: | 24/6 |