Alternatieve producten
Gerelateerde producten
Externe voorraad: 728
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 728 |
| Lengte: | 230 cm |
| Breedte: | 161 cm |
| Hoogte: | 20 cm |
| Gewicht: | 327 gr |
| Volume: | 740 cm³ |
| Aantal pagina's: | 192 |
| Aantal vel: | 96 |
| Belijningstype: | Lijn |
| CO2e-footprint: | 536 g |
| Commerciële afmetingen: | 148x210 mm |
| Commerciële kleurnaam: | Kraft |
| Huismerk artikel: | Ja |
| Inbind methode: | Gelijmd |
| Met Milieukeurmerk: | Ja |
| Milieukeurmerk: | FSC |
| Papierformaat (DIN): | A5 |
| Soort Boek/Blok: | Notitieboek |
| Type kaft: | Harde kaft |