Alternatieve producten
Gerelateerde producten
Externe voorraad: 156
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 156 |
| Lengte: | 173 cm |
| Breedte: | 104 cm |
| Hoogte: | 12 cm |
| Gewicht: | 120 gr |
| Volume: | 215 cm³ |
| Aantal Kopieën: | 1 Kopie |
| Aantal pagina's: | 100 |
| Aantal vel: | 50 |
| CO2e-footprint: | 182 g |
| Commerciële kleurnaam: | Groen |
| Garantie: | 24 maand |
| Papiergewicht: | 120 g/m² |
| Soort Materiaal: | Papier |
| Soort voorbedrukte Bedrijfsformulieren: | Orders |