Gerelateerde producten
Externe voorraad: 280
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 280 |
| Lengte: | 321 cm |
| Breedte: | 289 cm |
| Hoogte: | 57 cm |
| Gewicht: | 406 gr |
| Volume: | 5287 cm³ |
| Aantal mechanieken: | 1 |
| Beschermde/Versterkte Rand: | Ja |
| Capaciteit: | 350 vel |
| CO2e-footprint: | 4143 g |
| Commerciële kleurnaam: | Roze |
| Geschikt voor papierformaat: | A4 |
| met Grijpgat: | Ja |
| Model naam: | Smart Pro+ |
| Rugbreedte: | 50 mm |
| Rugetiket: | Gelijmd |
| Soort Materiaal: | Polypropyleen (PP) |
| Soort Opslag/Archivering: | Ordner |
| Type Mechaniek: | Klikmechanisme |