Alternatieve producten
Externe voorraad: 42
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 42 |
| Lengte: | 526 cm |
| Breedte: | 321 cm |
| Hoogte: | 71 cm |
| Gewicht: | 2044 gr |
| Volume: | 11988 cm³ |
| CO2e-footprint: | 22866 g |
| Commerciële kleurnaam: | Wit |
| Garantie: | 36 maand |
| Met Milieukeurmerk: | Ja |
| Milieukeurmerk: | FSC |
| Rugbreedte: | 50 mm |
| Soort Materiaal: | Polypropyleen (PP) |
| Soort Opslag/Archivering: | Ordner |