Alternatieve producten
Externe voorraad: 149
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 149 |
| Lengte: | 527 cm |
| Breedte: | 324 cm |
| Hoogte: | 96 cm |
| Gewicht: | 2301 gr |
| Volume: | 16391 cm³ |
| CO2e-footprint: | 23658 g |
| Commerciële kleurnaam: | Geel |
| Garantie: | 36 maand |
| Met Milieukeurmerk: | Ja |
| Milieukeurmerk: | FSC |
| Rugbreedte: | 75 mm |
| Soort Materiaal: | Polypropyleen (PP) |
| Soort Opslag/Archivering: | Ordner |