Alternatieve producten
Gerelateerde producten
Externe voorraad: 225
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 225 |
| Lengte: | 532 cm |
| Breedte: | 324 cm |
| Hoogte: | 78 cm |
| Gewicht: | 2200 gr |
| Volume: | 13444 cm³ |
| Aantal mechanieken: | 1 |
| Beschermde/Versterkte Rand: | Ja |
| Capaciteit: | 350 vel |
| CO2e-footprint: | 22619 g |
| Commerciële afmetingen: | 52x318x290 mm |
| Commerciële kleurnaam: | Zwart |
| Garantie: | 36 maand |
| Geschikt voor papierformaat: | A4 |
| met Grijpgat: | Ja |
| Met Milieukeurmerk: | Ja |
| Milieukeurmerk: | FSC |
| Model naam: | Vivida |
| Rugbreedte: | 50 mm |
| Rugetiket: | Insteek |
| Soort Materiaal: | Polypropyleen (PP) |
| Soort Opslag/Archivering: | Ordner |
| Type Mechaniek: | Hefboommechaniek |