Alternatieve producten
Gerelateerde producten
Externe voorraad: 136
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 136 |
| Lengte: | 320 cm |
| Breedte: | 294 cm |
| Hoogte: | 82 cm |
| Gewicht: | 491 gr |
| Volume: | 7714 cm³ |
| Aantal mechanieken: | 1 |
| Beschermde/Versterkte Rand: | Ja |
| Capaciteit: | 600 vel |
| CO2e-footprint: | 4945 g |
| Commerciële afmetingen: | 81x318x285mm mm |
| Commerciële kleurnaam: | Blauw |
| Garantie: | 60 maand |
| Geschikt voor papierformaat: | A4 |
| met Grijpgat: | Ja |
| Met Milieukeurmerk: | Ja |
| Milieukeurmerk: | Blauwe Engel |
| Milieuverklaring: | 100% recycled |
| Model naam: | 1080 |
| Rugbreedte: | 80 mm |
| Rugetiket: | Gelijmd |
| Soort Materiaal: | Papier |
| Soort Opslag/Archivering: | Ordner |
| Type Mechaniek: | Hefboommechaniek |