Alternatieve producten
Externe voorraad: 186
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 186 |
| Lengte: | 327 cm |
| Breedte: | 398 cm |
| Hoogte: | 94 cm |
| Gewicht: | 1510 gr |
| Volume: | 12233 cm³ |
| Aantal mechanieken: | 1 |
| Aantal ringen: | 2 |
| Capaciteit: | 600 vel |
| CO2e-footprint: | 15320 g |
| Commerciële kleurnaam: | Groen |
| Geschikt voor papierformaat: | A4 |
| Rugbreedte: | 80 mm |
| Soort Opslag/Archivering: | Ordner |
| Type Mechaniek: | Hefboommechaniek |