Gerelateerde producten
Externe voorraad: 25
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 25 |
| Lengte: | 295 cm |
| Breedte: | 285 cm |
| Hoogte: | 325 cm |
| Gewicht: | 359 gr |
| Volume: | 27324 cm³ |
| CO2e-footprint: | 2282 g |
| Commerciële kleurnaam: | Zwart |
| Inhoud (Netto): | 15 l |
| Met uitneembare binnenemmer: | Neen |
| Soort afvalbak: | Papierbak |
| Vorm: | Rond |