Alternatieve producten
Externe voorraad: 10
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 10 |
| Lengte: | 517 cm |
| Breedte: | 352 cm |
| Hoogte: | 360 cm |
| Gewicht: | 4010 gr |
| Volume: | 65514 cm³ |
| CO2e-footprint: | 28571 g |
| Commerciële afmetingen: | 335x470mm |
| Commerciële kleurnaam: | Grijs |
| Garantie: | 24 maand |
| Inhoud (Netto): | 30 l |
| Met uitneembare binnenemmer: | Neen |
| Model type: | VB 103000 |
| Soort afvalbak: | Papierbak |
| Soort Materiaal: | Metaal |
| Soort Montage: | Vrijstaand |
| Vorm: | Rond |