Externe voorraad: 0
Bel of mail
Verwacht: 30-4-2026
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 0 |
| Lengte: | 580 cm |
| Breedte: | 487 cm |
| Hoogte: | 480 cm |
| Gewicht: | 7445 gr |
| Volume: | 135580 cm³ |
| CO2e-footprint: | 53045 g |
| Commerciële afmetingen: | 470x540mm |
| Commerciële kleurnaam: | Grijs |
| Garantie: | 24 maand |
| Inhoud (Netto): | 80 l |
| Met uitneembare binnenemmer: | Neen |
| Model type: | VB 108000 |
| Soort afvalbak: | Papierbak |
| Soort Materiaal: | Metaal |
| Soort Montage: | Vrijstaand |
| Vorm: | Rond |