Alternatieve producten
Gerelateerde producten
Externe voorraad: 3
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 3 |
| Lengte: | 430 cm |
| Breedte: | 350 cm |
| Hoogte: | 620 cm |
| Gewicht: | 15488 gr |
| Volume: | 93310 cm³ |
| Aantal vel: | 16 |
| Capaciteit Opvangbak: | 23 l |
| CO2e-footprint: | 103808 g |
| Commerciële kleurnaam: | Zwart |
| Garantie: | 36 maand |
| Garantie Messen: | 60 maand |
| Invoer: | Handmatig |
| Invoerbreedte: | 230 mm |
| Type Snit: | Snippers |
| Veiligheidkeurmerk: | CE-markering |
| Veiligheidsniveau: | P4 |
| Vernietigt: | Nietjes |