Alternatieve producten
Externe voorraad: 101
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 101 |
| Lengte: | 404 cm |
| Breedte: | 273 cm |
| Hoogte: | 269 cm |
| Gewicht: | 1656 gr |
| Volume: | 29668 cm³ |
| Aantal binnenemmers: | 1 |
| CO2e-footprint: | 12454 g |
| Commerciële afmetingen: | 249x390mm |
| Commerciële kleurnaam: | RVS |
| Garantie: | 12 maand |
| Inhoud (Netto): | 12 l |
| Met uitneembare binnenemmer: | Ja |
| Soort afvalbak: | Pedaalemmer |
| Soort Materiaal: | Roestvrij staal |
| Soort Montage: | Vrijstaand |
| Vorm: | Rond |