Alternatieve producten
Externe voorraad: 0
Bel of mail
Verwacht: 11-5-2026
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 0 |
| Lengte: | 160 cm |
| Breedte: | 124 cm |
| Hoogte: | 74 cm |
| Gewicht: | 450 gr |
| Volume: | 1468 cm³ |
| Aantal Gaten: | 2 |
| CO2e-footprint: | 3585 g |
| Commerciële afmetingen: | 101x109x121mm |
| Commerciële kleurnaam: | Blauw |
| Drukbekrachtiging: | Neen |
| Garantie: | 120 maand |
| Met verstelbare Papieraanleg: | Ja |
| Milieuverklaring: | Deels recycled |
| Model naam: | Recycle |
| Percentage recycled: | 45 % |
| Pons Capaciteit (80 g/m²): | 30 vel |
| Soort Bureauaccessoires: | Perforator |
| Uitbreidbare Aantal Stansen: | Neen |