Alternatieve producten
Gerelateerde producten
Externe voorraad: 262
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 262 |
| Lengte: | 18 cm |
| Breedte: | 70 cm |
| Hoogte: | 7 cm |
| Gewicht: | 5 gr |
| Volume: | 8 cm³ |
| Accentkleur: | Geel |
| CO2e-footprint: | 36 g |
| Commerciële kleurnaam: | Grafiet |
| Hardheid: | H |
| Milieuverklaring: | Deels recycled |
| Percentage recycled: | 98 % |
| Schrijfbreedte: | 0.9 |
| Soort hervulling: | Potloodstiften |
| Soort Materiaal: | Mengsel van kunsthars, grafiet en carbon |