Alternatieve producten
Gerelateerde producten
Externe voorraad: 160
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 160 |
| Lengte: | 151 cm |
| Breedte: | 14 cm |
| Hoogte: | 12 cm |
| Gewicht: | 10 gr |
| Volume: | 25 cm³ |
| CO2e-footprint: | 63 g |
| Commerciële kleurnaam: | Lichtblauw |
| Garantie: | 24 maand |
| Inhoud verpakking: | 1 |
| ISO-waarde: | 12757-2 |
| Kogelbreedte: | 1.2 mm |
| Schrijfbreedte: | 0.6 |
| Schrijfkleur: | Lichtblauw |
| Soort Inkt: | Waterbasis |
| Soort Pen: | Rollerball |