Alternatieve producten
Gerelateerde producten
Externe voorraad: 290
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 290 |
| Lengte: | 150 cm |
| Breedte: | 14 cm |
| Hoogte: | 12 cm |
| Gewicht: | 12 gr |
| Volume: | 25 cm³ |
| Accentkleur: | Rood |
| CO2e-footprint: | 76 g |
| Commerciële kleurnaam: | Blauw |
| Garantie: | 24 maand |
| Inhoud verpakking: | 1 |
| ISO-waarde: | 12757-2 |
| Kogelbreedte: | 1.4 mm |
| Schrijfbreedte: | 0.6 |
| Schrijfkleur: | Blauw |
| Soort Inkt: | Documentechte Inkt |
| Soort Pen: | Rollerball |