Alternatieve producten
Gerelateerde producten
Externe voorraad: 152
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 152 |
| Lengte: | 11 cm |
| Breedte: | 136 cm |
| Hoogte: | 10 cm |
| Gewicht: | 8 gr |
| Volume: | 14 cm³ |
| Accentkleur: | Grijs |
| CO2e-footprint: | 86 g |
| Commerciële kleurnaam: | Zwart |
| Geschikt voor leeftijd vanaf: | 6 jr |
| Graveerbaar: | Neen |
| Grip: | Neen |
| Inhoud verpakking: | 12 |
| Kogelbreedte: | 1 mm |
| Met Clip: | Ja |
| Met Stylus Dop: | Neen |
| Milieuverklaring: | Deels recycled |
| Model naam: | Eye eco 150E |
| Navulbaar: | Neen |
| Percentage recycled: | 70 % |
| Rechtshandig / Linkshandig: | Rechtshandig en linkshandig |
| Schrijfbreedte: | 0.65 |
| Schrijfkleur: | Zwart |
| Soort Inkt: | Waterbasis |
| Soort Materiaal: | Gerecycled plastic |
| Soort Pen: | Rollerball |