Alternatieve producten
Gerelateerde producten
Externe voorraad: 757
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 757 |
| Lengte: | 243 cm |
| Breedte: | 106 cm |
| Hoogte: | 16 cm |
| Gewicht: | 110 gr |
| Volume: | 412 cm³ |
| Aantal Gaten: | 2 |
| Aantal Tabs: | 50 St. |
| CO2e-footprint: | 2189 g |
| Commerciële afmetingen: | 105x240 mm |
| Commerciële kleurnaam: | Groen |
| Met Milieukeurmerk: | Ja |
| Milieukeurmerk: | FSC |
| Soort Tabblad: | Scheidingsstrook |
| Soort Tabs: | Gekleurd |