Gerelateerde producten
Externe voorraad: 38
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 38 |
| Lengte: | 244 cm |
| Breedte: | 321 cm |
| Hoogte: | 10 cm |
| Gewicht: | 498 gr |
| Volume: | 783 cm³ |
| Aantal vel: | 20 |
| CO2e-footprint: | 5120 g |
| Commerciële kleurnaam: | Zwart |
| Garantie: | 24 maand |
| Geschikt voor papierformaat: | A4 |
| Soort showmap: | Showmap |