Alternatieve producten
Externe voorraad: 640
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 640 |
| Lengte: | 120 cm |
| Breedte: | 59 cm |
| Hoogte: | 15 cm |
| Gewicht: | 36 gr |
| Volume: | 106 cm³ |
| CO2e-footprint: | 623 g |
| Commerciële kleurnaam: | Groen |
| Individueel Verpakt: | Ja |
| Inhoud (Netto): | 37 g |
| Milieuverklaring: | UTZ |
| Soort snoepgoed: | Chocolade en snoep combinatie |
| Vorm: | Reep |