Alternatieve producten
Gerelateerde producten
Externe voorraad: 200
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 200 |
| Lengte: | 232 cm |
| Breedte: | 148 cm |
| Hoogte: | 11 cm |
| Gewicht: | 245 gr |
| Volume: | 377 cm³ |
| Aantal pagina's: | 160 |
| Aantal vel: | 80 |
| Belijningstype: | Lijn |
| CO2e-footprint: | 384 g |
| Commerciële afmetingen: | 14.8x210 mm |
| Commerciële kleurnaam: | Oranje |
| Inbind methode: | Spiraal |
| Inbind positie: | Korte zijde |
| Materiaal kaft: | Karton |
| Met Milieukeurmerk: | Ja |
| Milieukeurmerk: | PEFC |
| Papierformaat (DIN): | A5 |
| Papiergewicht: | 80 g/m² |
| Soort Boek/Blok: | Schrijfblok |
| Type kaft: | Soepel |