Alternatieve producten
Gerelateerde producten
Externe voorraad: 734
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 734 |
| Lengte: | 317 cm |
| Breedte: | 227 cm |
| Hoogte: | 12 cm |
| Gewicht: | 73 gr |
| Volume: | 863 cm³ |
| Aantal Gaten: | 11 |
| Aantal Tabs: | 6 St. |
| CO2e-footprint: | 321 g |
| Commerciële afmetingen: | 225x2x297 mm |
| Commerciële kleurnaam: | Assorti |
| Met Milieukeurmerk: | Ja |
| Met voorblad: | Ja |
| Milieukeurmerk: | Blauwe Engel |
| Milieuverklaring: | Deels recycled |
| Papierformaat (DIN): | A4 |
| Soort Materiaal: | Karton |
| Soort Tabblad: | Tabblad |
| Soort Tabs: | Gekleurd |