Alternatieve producten
Gerelateerde producten
Externe voorraad: 678
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 678 |
| Lengte: | 312 cm |
| Breedte: | 235 cm |
| Hoogte: | 6 cm |
| Gewicht: | 93 gr |
| Volume: | 439 cm³ |
| Aantal Gaten: | 11 |
| Aantal Tabs: | 6 St. |
| Commerciële afmetingen: | 225x297 mm |
| Commerciële kleurnaam: | Assorti |
| Garantie: | 24 maand |
| ISO-waarde: | 9706 |
| Met Milieukeurmerk: | Ja |
| Milieukeurmerk: | FSC |
| Soort Materiaal: | Karton |
| Soort Tabblad: | Tabblad |
| Soort Tabs: | Gekleurd |