Alternatieve producten
Gerelateerde producten
Externe voorraad: 1135
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 1135 |
| Lengte: | 244 cm |
| Breedte: | 306 cm |
| Hoogte: | 10 cm |
| Gewicht: | 72 gr |
| Volume: | 746 cm³ |
| Aantal Gaten: | 23 |
| Aantal Tabs: | 5 St. |
| CO2e-footprint: | 316 g |
| Commerciële kleurnaam: | Assorti |
| Garantie: | 24 maand |
| Soort Materiaal: | Karton |
| Soort Tabblad: | Tabblad |
| Soort Tabs: | Gekleurd |