Alternatieve producten
Gerelateerde producten
Externe voorraad: 2335
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 2335 |
| Lengte: | 307 cm |
| Breedte: | 235 cm |
| Hoogte: | 3 cm |
| Gewicht: | 125 gr |
| Volume: | 216 cm³ |
| Aantal Gaten: | 23 |
| Aantal Tabs: | 10 St. |
| CO2e-footprint: | 457 g |
| Commerciële kleurnaam: | Assorti |
| Garantie: | 24 maand |
| Soort Materiaal: | Karton |
| Soort Tabblad: | Tabblad |
| Soort Tabs: | Gekleurd |