Alternatieve producten
Gerelateerde producten
Externe voorraad: 1476
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 1476 |
| Lengte: | 306 cm |
| Breedte: | 230 cm |
| Hoogte: | 13 cm |
| Gewicht: | 102 gr |
| Volume: | 914 cm³ |
| Aantal Gaten: | 4 |
| Aantal Tabs: | 10 St. |
| CO2e-footprint: | 448 g |
| Commerciële kleurnaam: | Assorti |
| Garantie: | 24 maand |
| Model nummer: | PE410 |
| Soort Materiaal: | Karton |
| Soort Tabblad: | Tabblad |
| Soort Tabs: | Gekleurd |