Alternatieve producten
Gerelateerde producten
Externe voorraad: 193
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 193 |
| Lengte: | 304 cm |
| Breedte: | 227 cm |
| Hoogte: | 2 cm |
| Gewicht: | 89 gr |
| Volume: | 138 cm³ |
| Aantal Gaten: | 4 |
| Aantal Tabs: | 6 St. |
| CO2e-footprint: | 392 g |
| Commerciële kleurnaam: | Grijs |
| Met Milieukeurmerk: | Ja |
| Milieukeurmerk: | Blauwe Engel |
| Milieuverklaring: | Deels recycled |
| Soort Materiaal: | Karton |
| Soort Tabblad: | Tabblad |
| Soort Tabs: | Blank |