Alternatieve producten
Externe voorraad: 197
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 197 |
| Lengte: | 315 cm |
| Breedte: | 222 cm |
| Hoogte: | 12 cm |
| Gewicht: | 183 gr |
| Volume: | 839 cm³ |
| CO2e-footprint: | 1882 g |
| Commerciële afmetingen: | 100 mm |
| Commerciële kleurnaam: | Assorti |
| Geschikt voor papierformaat: | A4 |
| Met Milieukeurmerk: | Ja |
| Milieukeurmerk: | Blauwe Engel |
| Model naam: | Forever |
| Soort Map: | L-Map |
| Soort Materiaal: | Karton |