Gerelateerde producten
Externe voorraad: 140
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 140 |
| Lengte: | 318 cm |
| Breedte: | 227 cm |
| Hoogte: | 48 cm |
| Gewicht: | 1736 gr |
| Volume: | 3464 cm³ |
| CO2e-footprint: | 18301 g |
| Commerciële kleurnaam: | Geel |
| DIN norm: | 6738 |
| Garantie: | 24 maand |
| Geschikt voor papierformaat: | A4 |
| Met Milieukeurmerk: | Ja |
| Milieukeurmerk: | Blauwe Engel |
| Soort Map: | L-Map |
| Soort Materiaal: | Karton |