Alternatieve producten
Gerelateerde producten
Externe voorraad: 28
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 28 |
| Lengte: | 315 cm |
| Breedte: | 224 cm |
| Hoogte: | 50 cm |
| Gewicht: | 1740 gr |
| Volume: | 3528 cm³ |
| CO2e-footprint: | 18301 g |
| Commerciële kleurnaam: | Oranje |
| DIN norm: | 6738 |
| Garantie: | 24 maand |
| Geschikt voor papierformaat: | A4 |
| Soort Map: | L-Map |
| Soort Materiaal: | Karton |