Gerelateerde producten
Externe voorraad: 850
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 850 |
| Lengte: | 339 cm |
| Breedte: | 268 cm |
| Hoogte: | 10 cm |
| Gewicht: | 85 gr |
| Volume: | 908 cm³ |
| Breedte bodem: | 30 mm |
| Capaciteit: | 30 vel |
| CO2e-footprint: | 874 g |
| Commerciële afmetingen: | 340x265x30 mm |
| Commerciële kleurnaam: | Blauw |
| Geschikt voor papierformaat: | A4 |
| Met Milieukeurmerk: | Ja |
| Milieukeurmerk: | FSC |
| Model naam: | Secolor |
| Papiergewicht: | 270 g/m² |
| Soort Bodem: | U-bodem |
| Soort Materiaal: | Karton |
| Soort Opslag/Archivering: | Hangmap lateraal |
| Zuurvrij: | Ja |