Alternatieve producten
Gerelateerde producten
Externe voorraad: 3871
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 3871 |
| Lengte: | 341 cm |
| Breedte: | 78 cm |
| Hoogte: | 70 cm |
| Gewicht: | 861 gr |
| Volume: | 1861 cm³ |
| Aantal stuks: | 20 St. |
| CO2e-footprint: | 4012 g |
| Commerciële kleurnaam: | Grijs |
| Inhoud (Netto): | 60 l |
| Recyclebaar: | Neen |
| Soort Afvalzak: | Afvalzak |
| Soort Materiaal: | Lagedichtheidpolyetheen (LDPE) |