Alternatieve producten
Gerelateerde producten
Externe voorraad: 117
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 117 |
| Lengte: | 140 cm |
| Breedte: | 14 cm |
| Hoogte: | 13 cm |
| Gewicht: | 11 gr |
| Volume: | 25 cm³ |
| Accentkleur: | Zilver |
| CO2e-footprint: | 100 g |
| Commerciële afmetingen: | Lxbxh per stuk: 142x8x8mm |
| Commerciële kleurnaam: | Zwart |
| Garantie: | 24 maand |
| Geschikt voor leeftijd vanaf: | 6 jr |
| Graveerbaar: | Neen |
| Hardheid: | HB |
| ISO-waarde: | 9177-2 |
| Met Milieukeurmerk: | Neen |
| Model naam: | Criterium |
| Rechtshandig / Linkshandig: | Rechtshandig en linkshandig |
| Schokbestendig: | Neen |
| Schrijfbreedte: | 2.0 |
| Soort Materiaal: | Kunststof houder met metalen clip |
| Soort Potlood: | Vulpotlood |