Alternatieve producten
Gerelateerde producten
Externe voorraad: 88
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 88 |
| Lengte: | 151 cm |
| Breedte: | 42 cm |
| Hoogte: | 45 cm |
| Gewicht: | 132 gr |
| Volume: | 285 cm³ |
| CO2e-footprint: | 2010 g |
| Commerciële kleurnaam: | Wit |
| Garantie: | 24 maand |
| Soort Presentatie Benodigdheden – Toebehoren: | Reiniging |