Alternatieve producten
Externe voorraad: 29
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 29 |
| Lengte: | 191 cm |
| Breedte: | 136 cm |
| Hoogte: | 101 cm |
| Gewicht: | 284 gr |
| Volume: | 2623 cm³ |
| CO2e-footprint: | 3707 g |
| Commerciële kleurnaam: | Wit |
| Label breedte: | 88 mm |
| Printkleur: | Zwart |
| Rol: Lengte: | 10 m |
| Soort Lettertape: | Standaard |