Alternatieve producten
Externe voorraad: 5
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 5 |
| Lengte: | 189 cm |
| Breedte: | 125 cm |
| Hoogte: | 79 cm |
| Gewicht: | 312 gr |
| Volume: | 1866 cm³ |
| CO2e-footprint: | 3011 g |
| Commerciële kleurnaam: | Wit |
| Soort Etiket: | Labelprinter etiketten |