Alternatieve producten
Externe voorraad: 12
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 12 |
| Lengte: | 193 cm |
| Breedte: | 138 cm |
| Hoogte: | 101 cm |
| Gewicht: | 420 gr |
| Volume: | 2690 cm³ |
| CO2e-footprint: | 4080 g |
| Commerciële kleurnaam: | Wit |
| Soort Etiket: | Labelprinter etiketten |