Alternatieve producten
Gerelateerde producten
Externe voorraad: 340
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 340 |
| Lengte: | 143 cm |
| Breedte: | 14 cm |
| Hoogte: | 12 cm |
| Gewicht: | 14 gr |
| Volume: | 24 cm³ |
| Accentkleur: | Transparant |
| CO2e-footprint: | 120 g |
| Commerciële kleurnaam: | Rood |
| Garantie: | 24 maand |
| Kogelbreedte: | 0.7 mm |
| Milieuverklaring: | Deels recycled |
| Schrijfbreedte: | 0.32 |
| Schrijfkleur: | Rood |
| Soort Inkt: | Waterbasis |
| Soort Pen: | Gelpen |