Gerelateerde producten
Externe voorraad: 1208
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 1208 |
| Lengte: | 176 cm |
| Breedte: | 103 cm |
| Hoogte: | 1 cm |
| Gewicht: | 10 gr |
| Volume: | 18 cm³ |
| CO2e-footprint: | 39 g |
| Commerciële kleurnaam: | Transparant |
| Garantie: | 24 maand |
| Schaalverdeling Aanduiding: | Millimeter |
| Soort Materiaal: | Plastic |
| Soort Meet / Geometrische Instrumenten: | Geodriehoek |