Alternatieve producten
Gerelateerde producten
Externe voorraad: 623
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 623 |
| Lengte: | 171 cm |
| Breedte: | 197 cm |
| Hoogte: | 13 cm |
| Gewicht: | 49 gr |
| Volume: | 437 cm³ |
| CO2e-footprint: | 191 g |
| Commerciële kleurnaam: | Transparant |
| Garantie: | 24 maand |
| Model naam: | Technic |
| Schaalverdeling Aanduiding: | Millimeter |
| Soort Materiaal: | Plastic |
| Soort Meet / Geometrische Instrumenten: | Geodriehoek |