Gerelateerde producten
Externe voorraad: 876
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 876 |
| Lengte: | 162 cm |
| Breedte: | 9 cm |
| Hoogte: | 8 cm |
| Gewicht: | 7 gr |
| Volume: | 11 cm³ |
| Accentkleur: | Geel en zwart |
| CO2e-footprint: | 55 g |
| Commerciële afmetingen: | Lxbxh: 162x9x8mm |
| Commerciële kleurnaam: | Wit |
| Fantasievorm: | Neen |
| Garantie: | 0 maand |
| Geschikt voor: | Potlood |
| Model naam: | Perfection 7057 |
| Navulbaar: | Neen |
| Pvc-vrij: | Ja |
| Soort Correctiemiddel: | Gumpotlood |
| Soort Materiaal: | Plastic |