Alternatieve producten
Gerelateerde producten
Externe voorraad: 24
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 24 |
| Lengte: | 689 cm |
| Breedte: | 475 cm |
| Hoogte: | 254 cm |
| Gewicht: | 8060 gr |
| Volume: | 83127 cm³ |
| Aantal bundels: | 20 |
| Aantal lagen: | 2 |
| Aantal vel: | 200 |
| Aantal vouwen: | 1 |
| Afmeting gevouwen bxd: | 240x115mm mm |
| Afmeting ongevouwen bxl: | 240x230mm mm |
| CO2e-footprint: | 65503 g |
| Commerciële kleurnaam: | Wit |
| Met Milieukeurmerk: | Ja |
| Milieukeurmerk: | EU Ecolabel |
| Model naam: | HiCycle |
| Model type: | PT3 |
| Percentage recycled: | 100 % |
| Soort hygiënepapier: | Handdoek (gevouwen) |
| Soort Materiaal: | 100% recycled papier |
| Vorm: | Singlefold |