Alternatieve producten
Gerelateerde producten
Externe voorraad: 2
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 2 |
| Lengte: | 561 cm |
| Breedte: | 410 cm |
| Hoogte: | 238 cm |
| Gewicht: | 7220 gr |
| Volume: | 54742 cm³ |
| Aantal bundels: | 20 |
| Aantal lagen: | 2 |
| Aantal vel: | 200 |
| Aantal vouwen: | 1 |
| Afmeting gevouwen bxd: | 230x105 mm |
| Afmeting ongevouwen bxl: | 230x210 mm |
| CO2e-footprint: | 31886 g |
| Commerciële kleurnaam: | Naturel |
| Soort hygiënepapier: | Handdoek (gevouwen) |
| Soort Materiaal: | Bamboe |
| Vorm: | Singlefold |