Externe voorraad: 108
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 108 |
| Lengte: | 268 cm |
| Breedte: | 197 cm |
| Hoogte: | 35 cm |
| Gewicht: | 389 gr |
| Volume: | 1847 cm³ |
| CO2e-footprint: | 513 g |
| Commerciële kleurnaam: | Assorti |
| Geschikt voor leeftijd vanaf: | 6 jr |
| Soort speelgoed: | Handletterset |