Alternatieve producten
Externe voorraad: 119
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 119 |
| Lengte: | 134 cm |
| Breedte: | 60 cm |
| Hoogte: | 23 cm |
| Gewicht: | 70 gr |
| Volume: | 184 cm³ |
| Aantal sleutels: | 0 |
| Breedte: | 30 mm |
| Commerciële kleurnaam: | Aluminium |
| Garantie: | 999 maand |
| Soort Vergrendeling / Slot: | Hangslot |